Перейти к содержанию

Прашу розбаніт Незнаю за што меня забанілі!


Рекомендуемые сообщения

1. нк M@ST@K                                                                                                                                                                                                                                                                               2.[Real-Play]Zombie BioHaza

3 Времені невидно

4.CEMODAN

5.[AMXBans] =============================================== 
[AMXBans] Вы были забанены на этом сервере админом C H E M O D A N. 
[AMXBans] Вы забанены навсегда. 
[AMXBans] Ник: M@ST@K 
[AMXBans] Причина: 'See banlist' 
[AMXBans] Вы можете подать апелляцию @ real-play.ru/ 
[AMXBans] Ваш SteamID: 'STEAM_0:0:964135291' 
[AMXBans] Ваш IP: '193.104.85.202' 
[AMXBans] =======================================                                                                                                                                                                                                       6.Мене оскорбив ігрок в ігрі, і я його оскорбив!!! ПаТом  ник CEMODAN зламав мне кс і дав бан навсегда!!! Прашу разбаніт                      
Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

Составь заявку на русском языке и прикрепи демку.

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

а где я типер іх вазму єслі взламалі кс мне я ее удаліл скачал новаю!!! Єслі я знал би я что на zm нада придявлять skruun ілі demo то создал би для етава папку чтоб сохраніть іх!!!! Преждже чем удаліть кс!

Изменено пользователем M@ST@K 1111
Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

Извиняюсь, что влезаю и оффтоплю, но слишком уж товарищ забавляет.

Живешь в Киеве, а русского не знаешь? Киев не Львов, Киев в значительной степени русскоязычный город.

 

Тільки ти і української мови толком не знаєш. Пишеш на якомусь незрозумілому безграмотному суржиком. А взагалі на російськомовному ресурсі можна було б постаратися по-російськи писати, хоча б з міркувань пристойності. Або зараз стало модно прикидатися, що не знаєш російської, і корчити з себе бандерівця?

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

Писати я можу по українськи!! Я живу в Україні і пишу по наші мові !!! Вот імено в Києві як раз і говорять суржиком українсько-руский язик! Я просто подав заяву, на розбан бо несправедливо забанен!!zm серверів зараз є дуже багато, але давати бан назавжди за то шо я відповів ігроку так як він мене перший назвав то смішно!!! І в правилах нема шо за цензуру чи образу ігрока бан навсегда, притом шо він першим кинувся на мене образами!!!! Нетреба було ламати кс і я би скинув демку і скрині !!! 

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

Гость
Эта тема закрыта для публикации ответов.
×
×
  • Создать...